Muhabbet Bölümü

Bu gün piyasadan alacağınız sıradan dua! Kitaplarında ısrarla büyünün ne kadar günah ve haram olduğu belirtilir. Hatta bir çoğu aynen benim söylediklerimi söyleyerek kitabında büyüyü, sihiri, tılsımı ayıkladığından bahseder. Okuyucu (helede meraklı ama cahilse) kitabı alır ve kitabın içindekini rahatça yapmaya başlar. Ona göre o kitapta zararlı bir şey yoktur. Helede kitabı kelli felli biri yazdıysa.

 

Bu tür kitaplarda bulunan ve israrla büyü olmadığı belirtilen başlıca şey muhabbet fasıllarıdır. Oysa baştan sona hepsi büyüyle doludur. Bir kızın kalbini celb için, muhabbet için, celbi muhabbet için v.s başlıklar altında geçmişten beri kullanılan büyü metodları  bir güzel sıralanmıştır.

 

Yazan kişi bunların büyü olduğunu söylese belkide  kendisi vebalden kurtulacak. Ama o zaman kitabı satmayacak. Yada kendisi büyücü olmuş olacak. Hocalık vasfını kaybedecek.

Bir insan elbette birisiyle evlenmek isteyebilir. Ondan hoşlanabilir. Aşık olabilir. Onunda kendisini sevmesini ve aşkına karşılık vermesini isteyebilir. Ama bunu sağlamanın yolu sihir veya büyü değildir.

 

Sihirle, büyüyle o kızı kendine aşık ettirebilirsin. Ama kısmetine o yazılmamışsa onunla asla evlenemezsin. Bu konuda peygamberimiz sahabeden birine “Cebrail a.s dahil bütün melekler, ben dahil bütün peygamberler bir araya gelsek, bütün dağlar taşlar, ağaçlar kuşlar hep beraber dua etsek sen yine allahı takdir ettiği kişi ile evlenirsin” buyurarak evlenilecek kişinin zaten kaderde belli olduğunu belirtmiştir. Eğer o senin kısmetin ise zaten er yada geç bu evlilik gerçekleşecektir.

 

Eğer büyü yaptırmış olursan ve oda senin kısmetinse bakınız ileriye yönelik ne gibi problem ortaya çıkacaktır.

 

1-      B ir çok büyünün  (özellikle muhabbet büyüleri) süresi (buna son kullanma tarihide diyebiliriz) sınırlıdır. Süresi bitince aradaki muhabbet tamamen söner. Şayet normal evlenselerdi evlilikteki kerametten oluşan muhabbet daha uzun ve kalıcı olurdu. Büyü yaptırmakla bu sevgiden mahrum olmuş olur.

 

2-      Büyü insanın dengesini bozar. Belli bir süre sonra kadın yada büyü yapılan erkekte rahatsızlıklar başlayacaktır. Sonu tedavi olamayacak hale gelir. Tamiri mümkün olmayan yaralar açar. Doktorlar ve hocalara avuç dolusu para dökersin.

 

 

3-      Büyülü kadın yada erkekten meydana gelen çocuklar mutlaka anormal olur. Spastik, görme engelli, fiziksel veya zihinsel bir çok hastalık ortaya çıkar.

 

4-      Beklide en mühimi büyü yaptıran kimse boyunca günaha girmiş ve Allah korusun cehennemi hak etmiş olur.

 

 

Peki bir kimsenin sevgisini isteyen genç yada araları açık olan karı-koca, veya aralarında soğukluk meydana gelen nişanlı çiftler ne yapacak. Allah’a dua etmeyecekmi?  Birbirlerinden ayrılacakmı.

 

Hayır bunun için havassından istifade edilecek ayet, sure ve dualar elbette vardır. Elbette insan ya direk yada havas ilmi vasıtasıyla allah’tan aralarında muhabbet oluşturmasını isteyecekler. Ama bunun büyü olmamasına dikkat edecekler.

 

Şimdi sizlere bu konu ile alakalı büyüye düşmeden nasıl muhabbet sağlanabilir onu anlatacağım. Başlamadan evvelde şunu kesinlikle söylüyorum. Bunu yaparsam kesinlikle o kimseyle evlenirim, yada ayrılmam gibi bir düşünceye kapılmayın. Zira kader her zaman bir adım önde gider.

 

1-       Allah’a sürekli olarak o kişinin muhabbetini kazanmak için dua edilir.

 

2-      Kevser suresi tatlı bir şey üzerine harflerinin adedi kadar okunur. Okumaya başlamadan evvel niyet edilmesi gerekir. Okuma bittikten sonra evvela allah’a dua edilir. Sonrada  “”ey bu surenin hadimleri bu sure-i şerife hakkı için bu tatlıyı yiyen kimsenin kalbine falancaya karşı allah’ın izni ile muhabbet  ilga edin.”” Diye hadimlerinden yardım istenir.

 

3-      Bir miktar su veya tatlı üzerine başında niyet edilerek yasini şerif okunur. Her mübine gelindiği zaman okunan şey üzerine 10 defa  “ya vedüüüd  hu” diye nefes edilir. Sonunda dua ve hadimlerinden yardım istenerek matluba yedirilir.

 

 

4-      Bir kağıda iki adet resim çizilir. Yada sevmesi istenen kişilerin resmi yan yana konur. Veya çamur yahut balmumundan bir kız ve bir erkek heykeli yapılır.Resimlerin veya heykellerin göğüs hizasına erkek ve kızın adları ana adları ile beraber yazılır. Resimler bir daire içine alınıp 1000 defa “ya vedüd” denip her defasında sıcak nefesle hu diye üflenir. Ve sonunda dua edilip bu resimler yüksekçe bir yere görünecek şekilde asılır. Altınada “ey Allah’ın mahlukatı. Bunlar birbirine sevdalıdır” yazılır.

 

5-      Matlubun yanına varmadan evvel 19 defa “bismillahirrahmanirrahim. Ferdün hayyun kayyumun hakemün adlün kuddüsün anetil vücuhu lil-hayyil- kayyum” okunup matlubun yanına varınca yüzüne karşı sıcak nefesle üflenir. Okuma ile üfleme arasında konuşma ve uzun yolculuk, veya başka bir meşguliyet olmamalıdır.

 

6-      Yine muhabbet mevzusunda kuranı kerimdeki muhabbetten bahseden ayetlerden istifade edilebilir. Şöyleki.  Bu ayetler harflerinin adedi kadar yahut 100 er defa okunmaya devam edilip dua edilerek hadimlerinden yardım istenir.

7-

NOT:  muhabbetle alakalı havas ve esma okunurken şu hususlara dikkat etmek gerekir.

Gayrı meşru bir şey için okunmamalıdır. Mesela evli bir kadın veya erkek için, yahut nişanlı kimseler için, veya sırf gönül eğlendirmek maksadı ile celb için okumak haramdır. Bu durumda haram için dua etmiş olurki buda haramdır.böylece büyük günaha girer. Ayrıca hadimlerden haram olan bir şey için yardım istenmiş olurki bu durumda hadim okuyan kişiye kızacak ve zarar verecektir.

 

Share Button

Muhabbet Bölümü” üzerine 2 yorum

  1. Ben eşimden anlaşarak ayrıldım bir sürü hoca ve büyücüye gittim ama hiç bir şey olmadı çocuklarım var perişan durumdayım yardım edin.05070989340

  2. ALLAH rızası için yardım edin. Eşim economik sebeplerden evden ayrıldı . Mahkeme bile başladı 4 yaşında oğlum var. Ailesiz büyümemesi için yardım edin, bir senedir dua ediyorum ama gelmesini sağlayamadım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir