Bakım Yöntemleri

Bakım Yöntemleri

Her hangi bir konuda bir hocaya müracaat ettiğiniz de klasik olarak sizden hemen isim, anne ismi ve doğum tarihi başta olmak üzere bazı kişisel bilgilerinizi isterler.

Bununla yapacakları bakım büyük ihtimalle yıldızname yani astroloji dir. Ama nedense çok daha farklı bi şey yapıyor havası vermeyi de ihmal etmezler.  Sanki çok büyük bir maharet gibi de cinlerle irtibat kurup onlara sorup haber almış gibi davranırlar. Oysa aslında ne cinlerle irtibatları vardır, nede onlara sordukları bişey. Varsayalım ki (bu 1000 de 1 bi ihtimaldir) cinlerle bağlantıları olsun.

1-      Cinler insanlardan daha alim ve faziletli değildir.

2-      Fiziki açıdan farklı olduğumuz için bizim hastalıklarımızı bilemez ve çoğu zaman yanlış yönlendirebilirler.

3-      Tabiatlarında yalan söylemek vardır.

4-      Bizden üstün oldukları tek nokta hızlı hareket edebilmeleri, uzaktan haber getirebilmeleridir. Ayrıca yerin altına inebilirler ve birinci semaya kadar da çıkabilirler. Yukarı çıkabilmelerinin bize hiç bir faydası yoktur. Yer altına inebilemeleri de sadece gizlenmiş şeyleri bulmakta işe yarar. Bunuda sağlam davet ve  cinlerle yapabilirsiniz. Her davetle ve cinle yapılamaz ve sonuç hüsran olur.

 

Bakım Şöyle Olmalıdır.

 

1-      Kişi mutlaka yanınıza gelmelidir. Şayet uzakta ise derdini tam olarak anlatmalıdır. Yoksa ismim bu hadi derdimi bul diyen kişiye selametle denilip telefon kapatılmalıdır.

2-      Kişi kapıdan girip tanışıldığı anda isim analizi ve sima ilmi ile hemen tanımaya çalışılır. Bunu yapabilmek hem ilim hemde tecrübe ister. ancak kişiye karşı asla önyargılı olunmamalıdır.bazen görünüm aldatabilir.

3-      Gelen yada arayan kişiye (eğer bir hastalık için gelmişse) doktora gidip gitmediği mutlaka sorulmalıdır. Gitmemişse hiç bir işlem yapılmadan doktora gitmesi telkın edilmeli ve hiç bir işlemde yapılmamalıdır. Şayet gitmiş de doktorlar bir teşhis koyamamış sa yada fayda sağlanamamışsa o zaman elimizden geleni yapmalıyız. Aksi durumlarda tıbbi olarak geç kalınabileceği için vicdanen büyük ızdıraba neden olacak haller başımıza gelebilir.

4-      Sıkıntısının ne olduğu dinlenmeli ve derdi anlaşılmaya çalışılmalıdır. Unutulmamalıdır ki muteber doktor her geleni tahlil ve röntgene yollayan değil, tecrübesiyle işi anlayıp çözen kişidir.

5-      Bu esnada hiç çekinmeden duruma göre her türlü ihtimal dahilindeki sorular (iş durumu, aile durumunda sıkıntı olup olmadığı gibi) muhataba sorulmalı, hiçbir şey gizlemeden anlatması telkın edilmelidir.

6-      Hasta yanınızdaysa yüzüne karşı, uzaktaysa telefonda ona Fatiha, ihlas, ayetel kürsi, felak ve nas gibi bazı sureler sesli şekilde okunmaya başlanır. Bu esnada;

a-      Eğer nazar varsa esnemeye başlar.

b-      Cin tasallutu varsa oturduğu yerde hareketlenmeye, sağa sola oynamaya başlar ve ortamdan rahatsız olur. Aynı zamanda bu esnada içinde bir korku ve ürperme başlar. Bunu ancak sorarak öğrenebilirsiniz.

c-      Sihir yada büyü varsa sizden gözlerini kaçırır. Derin derin solumaya başlar.

d-     Bunların hepsi aynı anda varsa bütün sıkıntılar o kişide var demektir.

7-      Bu aşamaya kadar bir neticeye varamamışsanız (kehanet ve müneccimliğe girmeden) yıldıznameden istifade edilir. 12 burcun özellikleri, hastalıkları ve hassas noktaları sağlam bir kaynaktan ezbere bilinmelidir. Fakat kesinlikle gelecekle alakalı tahminlerde bulunulmamalı, yıldızname sadece huy ve hastalık tesbiti için kullanılmalıdır.

8-      Şayet irtibatınız varsa ve buraya kadarda tam neticeye varamışsanız o zaman davetle cinlere sorup cevap alabilirsiniz.

NOT: BÜTÜN BUNLARA VAKIF DEĞİLSENİZ HOCALIK YAPMAMALISINIZ.

 

Share Button

Bakım Yöntemleri” üzerine 5 yorum

  1. Merhaba ben bakım yaptırdım sihir oldugu soylendi fakat bozabilen birhoca bulmam gerektiği soylendi yardım edermisiniz

  2. Hocam ben şu aralar aşırı bunalıma girdim mutsuzum sevgilim oluyor benden uzaklaşıyorlar blr anda geceleri Yanımda biri varmış gibi rahatsız oluyorum istemsiz kalkıp evin içinde dolaşıyorum kendime bakmamaya başladım aşırı hayat doluydum bşr anda kabuğuma çekildim insanları yanımda uzaklaştırıyorum ne olur yardım edin cevap atarsanız sevinirim 🙏😞 gerekirse yanınıza gelirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir