Uzaktaki Bir Hasta Nasıl Okunur?

Uzaktaki bir hasta nasıl okunur

1-      Uzaktaki hastanın yanına gittiğini ve arkasında durduğunu, hastanında kıbleye karşı oturmuş olduğunu tasavvur edersin. Bunu yapabilmek için tam konsantre olmalsın. Yani okuma süresince hastanın yanında olduğunu hiç unutmamalısın. 1 ayetel kürsi okuyup hastanın önüne doğru üflersin. Sonra  1 tane daha okuup sağına doğru, sonra 1 tane daha okuyup üstüne doğru, 1 tane daha okuyup soluna doğru üflersin. Sonra hastanın önü geçer 1 tane daha okur arka tarafına doğru üflersin. sonra 1 tane daha okuyup aşağı doğru üflersin. Sonrada 7 tane, yada hastanın şiddetine göre, 11, 42, 70, 170 yada 313 tane okur, her okuyuşta ağzının içine doğru üflersin. Böylece hastayı evvela koruma altına almış, aynı zamanda da cin ve şeytan tasallutunu def etmiş olursun.

2-      İkinci adımda, hastaya tedavi için hangi uygulama okunacaksa onu okumaya başlarsın. Bunun için hastanın karşısına oturduğunu tasavvur edersin.

3-      Aynı şekilde hastnın önüne yada ardına oturup 41 usulü ile 3 yasini şerif okursun.  Her mübinde hastanın ardına yada yüzüne nefes edersin. Bu umumi bir şifa tertibidir.

4-      Hastaya belli bir yere bi su koymasını tembih eder, uzaktan o suya okur ve nefes edersin.

5-      Bütün bunları yanında ikende yapabilirsin ve çok tesirli uygulamalardır.

 

Share Button

Uzaktaki Bir Hasta Nasıl Okunur?” üzerine bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir