Cinler İnsana Neden ve Nasıl musallat Olur?

CİN ÇARPMASI

 

CİNLER İNSANLARA NEDEN ZARAR VERİR?

1-      Kafir olan cinlerden bir kısmının görevleri daha öncede arz etmeye çalıştığım gibi şeytana yardımcı olmak Bunun yerine getirmek için Müslümanlara zarar veririler.

2-      Yine yukarda belirttiğim gibi insandan üstün olduklarını gösterme çabası içindedirler. Bunun için Müslüman olsun yada olmasın her insana zarar verirler.

3-      İnsanlar cinleri göremedikleri için onlara bilmeden zarar verebilirler. Onlarda intikam almak için kısas yapar ve o insana zarar verir.

Bu mevzuda bir internet sitesinde şu şekilde maddeler sıralanmış. Uygun gördüğüm için aynı maddeleri bende burada yazacağım

a – Bos kalmış yatakta cin olması halinde (besmele çekmeden)üzerine yatmak(onlara)eziyet etmek.

b – Karanlığa veya karanlıkta çukura bevl edildiğinde (su dökme, idrar yapma) bu varlıkların orada olması, üzerlerine gidilmesi, onlara eziyet addedilir. Bu durumlarda istiaze (euzu billahiminesseytanirracim ) çeşitlerinden biri okunmalıdır. Tuvalet ihtiyacı gidermek için güzel istiazelerden biri de(Bismillah euzubike minelhubsi velhabais) önceden okunmalıdır. Çocukların, gençlerin bu korunmayı tuvalete giderken ihmal etmeleri, onların çarpılmalarına, eziyetlerine maruz kalirlar. Evlerin içinde tuvalet bulunma musibeti (bugünün modernliginde), özellikle gençlerin çarpılma yeri olmuştur.

c – Geceleyin kaynar sıcak suyun, karanlığa ,çöplüğe (besmele çekilmeden) dökülmesi. Cinlerin üzerlerine geldiginde intikamlari arkasindan gelir.

ç – Kedi, köpekleri taslamak, eziyet etmek. Özellikle geceleyin cin olması halinde atanı çarpar.

d – Sigara içenlerin izmaritlerini hassaten geceleyin rast gele yerlere veya tuvalete atmalari. İsabet ederek yakması cinlerin intikam almalarına sebeb olur.

e -Küçük ve gençlerin rast gele karanlıkta, terk edilmiş, ıssız yerlere veya suya tas atmaları. Cinler isabetinde çarpma ile mukabele gelir. Onlarda bilerek atıldı veya besmele çekeydi anlayışı hakim olması ile karşılık verirler.

f -Terk edilmiş, harabe, ıssız yerlerde uyumak. Sakinleri cinleri rahatsiz etmesi halinde rahatsiz ederler. Mecburiyet halinde abdestli olmalı, ezan okunmalı, dualarla korunmaya girilmelidir.

g -Kadınların hassaten necis suları, hayız temizlik bezlerini, geceleyin rast gele yerlere (besmelesiz) atılması. İsabet halinde atanın veya çocuklarının cinlerin intikamıyla karsılaşmasıdır.

h -Özelikle kadınların cenaze defni veya ziyaretinde saç-bas yolmaları, elleriyle yüzlerine vurmaları, oradaki topraktan basina atmalari. Özellikle oradaki cinleri rahatsız edeceginden cin çarpması görülen hallerdendir.

4- Büyü ve sihir yapılması sebebi ile.

5- Cahil insanların yaptığı cin çağırmalar.

6- Cinin insana aşık olması ve onu diğer insanlardan kıskanması.

7- Parazit ve asalak olarak yaşamak isteyen cinler için insan bedeni bulunmaz bir yerdir. Besmelesiz yenen, içilen her şeyden zahmetsiz olarak istifade ederler. Ayrıca birini istedikleri gibi yönetmek hoşlarına gider

8- Cinlerin zalimliğindendir. Hiç sebepsiz yere insanda şu zayıf halleri görünce musallat olurlar.
a) Çok şiddetli bir şekilde kızmak.
b) Çok şiddetli bir şekilde korkmak.
c) Çok şiddetli bir şeklide Allah (c.c.)’dan gafil olmak.

d) Çok şehvetli olmak.

 

CİNLER İNSANA NASIL ZARAR VERİR?

Cinlerin mahiyetleri hakkında çok değişik yazılar, makaleler, kitaplar yazılmış ama net olarak nasıl bir yapıya sahip oldukları anlatılamamıştır.

Kesin olan ve ortak ifade edilen bilgiler şunlardı.

Cinler ateşten yaratılmıştır. Dumansız ve ateşin özünden yaratıldığı kuranı kerimde açık olarak belirtilmiş (rahman 15) fakat teferruatı anlatılmamıştır. Nasıl bir vücut yapısına sahip oldukları, kas, eklem ve iskelet yapılarının olup olmadığı net ifade edilememektedir.

Kesin olarak bilinen ikinci şey peygamberimizin hadiste haber verdiği bir bilgi olup oda insan bedenine hatta damarlarına bile girebilecek yapıda olduklarıdır.

Yine ortak kanaate  göre cinler çok uzun ömürlüdürler. Çok hızlı hareket edebilirler. Yer çekimi onlar için geçerli değildir.

Bütün bu parçalar birleştirilince ortaya cinlerin çok güçlü bir enerjiye sahip oldukları gerçeği çıkar. Onun için bazı bilimciler cinlerin bir enerji ve manyetik bir güç olduğunu iddia etmiştir.

Bu iddia tam gerçeği yansıtamamaktadır.

Biz bilim ve dini bilgileri birleştirince şu sonuca varabiliriz. Cinler bir bedene, akla, nefse, ruha sahip çok güçlü enerjileri olan varlıklardır. Bedensel olarak kendi boyutlarındaki değişik cisim veya canlıların şeklini alabilirler. Fakat buda tam olarak onları anlatmamıza yetmez. Eksik yada yanlış olma ihtimali vardır.

Cinler kendilerindeki enerjiyi kullanarak veya insan bedenine girerek insana her türlü kötülüğü yapabilirler. Aklımıza gelebilecek her türlü tıbbi yada psikolojik – ruhi hastalıklara sebep olabilirler. Baş ağrısı, diş ağrısı, bel ağrısı, mide, sırt ağrıları v.s hep cinlerden kaynaklanıyor olabilir. Yine depresyon, bunalım, sara, asabiyettin de kaynağının cinler olma ihtimali %50 dir.

Ayrıca:

İbni Abbas (r.a.) “Cinler ateşin duman tarafından yaratılmışlardır” buyuruyor. Duman da insanın vücuduna rahatlıkla girebilmektedir. Sigara dumanının girdiği gibi. Ekseriyetle beyinde karar kılarlar ve oradan diğer uzuvlara kolay etki edebilir. Hastanın dilinden konuşan bazı cinler de beyinde olduklarını haber verirler. Beyne girip yerleştiği gibi, vücudun herhangi bir yerine de girip yerleşebilirler. Ağrı ve sancı yapabilirler. Bu ağrı ve sancı tıbbî de olabilir, cinnî de.

Şeyh Abdülaziz Bin Baz; Cin çarpmasının Kur’an-ı Kerim ile tedavi edilmesinin caiz olduğunu kaydetmiştir. Bu da şeytanın insanı çarpması olayının doğru olduğunu gösteren bir başka delildir.

Al’i İmran suresi    Ayet : 175    Sayfa : 74

“ Cin ve şeytanlar sadece kendi dostlarına korku, heyecan ve zarar verir. Siz onlardan korkmayın. Gerçek manada inanıyorsanız, Benden korkun.”   Bu ayetin ifadesinden anlıyoruz ki; Zaaf duruma düşen insanları cin ve şeytanlar insan bedenine verdiği korku ve eziyetten dolayı basiretleri ve idrakları bağlanır. Aklı selim olmazlar, aklı evvel hareketlerde bulunurlar.

A raf suresi    Ayet : 200    Sayfa : 177

“ Eğer cin ve şeytanlardan bir korku ve dürtü sizi rahatsız ederse hemen Allah’a sığının. Çünkü O hakkıyla işitendir, her şeyi tam manasıyla bilendir.”

Müminun suresi    Ayetler : 97 ve 98    Sayfa: 349

“ Ey Resulum de ki, Ya Rabbi şeytanların kışkırtmalarından, taşkınlık, zarar ve vesvese vermelerinden sana sığınırım. Ya Rabbi onların huzurunda olmalarından da sana sığınırım. “

 

Share Button

Cinler İnsana Neden ve Nasıl musallat Olur?” üzerine 227 yorum

  1. arkadaslar felak ve nas sureleri peygamber efendimize yapilan buyuyu bozmak icin allah tarafindan gonderilmistir buyu yapildigini hisseden veya bilen kisiler veya 3harflilerden korunmak isteyenler 41 defa felak +41defa nas surelerini okusunlar birsurahi suya uflesinler ve dileklerini allahim bu buyuyu kim nicin yaptisa yapana geri gonder diyip osudan icsinler bunu birhafta yapsinlar allahin izniyle ilkgunden faydasini gorursunuz allah sifalar versin

   1. siktir lan felak nas oku kurtul öyle mi kuranı oku bakalım kurukabiliyomusun ? Onlara kuran -ı kerimin tamamını ousan fayda etmez ne felak nası

    1. Şimdi sen kendini ne sanıyosun hee sen kimsinki de bir ayetin geçtiği kelimenin içinde küfür edersin terbiyesiz seni allah hayırlarıyla vesile etsin terbiyesiz bide.ne diyor onlara kuran da oluşan fayda etmez TovbeEstağfurullah yarabbim ne günlere kalmışız

    2. Rabbim sana hidayet versin kardeşim Kuran ı Kerim Allah in kelamidir bunu unutma Rabbim bizi basi boş bırakmamıştır.Sen şuan Allah’ın kelamı ama hakaret etmiş oldun tövbe et kurtuluşa erenlerden ol. Rabbim her şeyden üstündür

   2. Arman bey,aslinda anlatacagim cok sey var ama yazmak icin cok uzun bi konu.size nasil ulasabilirim.allah rizasi icin yardim istiyorum.cvp yazip yazmadiginiza hergun bakacam.

     1. Ben bi ruyami anlatabilirmiyim size. Ruyamda yine kendi odamda yatiyodum uyuyodum. Kapim acikti bi anda kapandi sert bi sekilde snra uyanir gbi oldum. Kapinin altindan siyah bise cikti cok hizliydi direk yatagimin altina girdi . Cok korkuyodum. ArkMda kahkaha atan biri vardi. Ses gitti braz zamn gectkden snra arkami dondum duvarimda arapca sekilde ben her zaman yanindayim yaziyodu. Arapca yaziyodu kirmizi harflerle ama turkce okudm. Sence ne olms olabilir. O geceden snra odamda hic rahat uyuyamiyorm uykum bolunuyor surekli. Sizce ne oldu bana ?

     2. merhabalar deniz hanım
      sizin yazdığınız yazıya mukabil, sanırım cinleri rahatsız edecek bir şeyler yapmışsınız.ve onlarda sizi bir şekilde korkutmak istiyorlar.şimdilik uzaktan korkutuyorlar tedavi olmadığınız sürece ilerde içinize girip musallat olma ihtimalleri yüksek.
      isterseniz bana mail atın sorunuzu daha detaylı cevaplandırayım

      murat_1977bursa@hotmail.com.tr

     1. MERHABA SAMİRA HANIM

      yorumlarda aynaya bakamadığınızı söylemişsiniz.daha önce musallata yakalandınız mı onu sormak istedim.ya da rahatsızlığınız döneminde tedavi oldunuz mu

     2. Ben aynaya bakamıyorum baktığımda başkasını görüyorum rüyamda böcekleri görüyorum altin takınca başım agiriyor nefes alamıyorum aynaya bakmak yasak bana bakmak istiyorum ama bakamıyorum 🙁

     3. 22 yaşındayım üç yıldır aynaya bakamıyorum kendimi değil başkasını görüyorum ve sonra bayılıyorum neden böyle oluyor

    1. Selamün Aleyküm ben 4 SENE önce babamı kaybettim. Ogünden beri hastayım çarpıldım, bir çok hocalara götürdüler , muskalar yazdılar, gece incir ağacının altından geçerken ilk çarpılmışım birde yine yola sıcak köpüklü su dökmüşler oyüzden olmuş, hocalara gidiyorum psikiyatriste gidiyorum faydası yok. 5 vakit namazımıda kılıyorum nas felak, ihlas ayetel kürsiyi bütün duaları okuyorum okuduğum zaman dilim tutuluyor, konuşamıyorum, dilim yabancı dile dönüyor, hergece uyku yok, karanlıktan korkuyorum , çığlıklar atıyorum, beni delirdim diye Bakırköy’e yatıracaklar, ben babamı kaybedince böyle oldum ama helaligini ve hayır duasını aldım çok şükür, Allah rızası için yardımcı olursanız sevinirim. Rabbim herkese şifalar versin.

  1. Muhtemelen bu 3 harfli bana musallat oldu.Yaklaşık 5 yıldır kız arkadaşım yok.Olcak gibi olanlar da olmadı bir şekil de.Gudubetlik var bende.

  2. Aşık olduğu zaman çok bariz bir şekilde anlaşılıyor,kuzenimin başından böyle bir olay geçti,hareket eden nesneleri görebiliyorsun ve o kişiden sizi uzak tutmak için ürkütürler.Korkmak yerine Allah (c.c.) a sığın dualarını esirgeme

  3. Kardeşim ben eşimle boşanma dercesine geldim kimseyi yaklaştırıyor yanına hayatını berbat edene kadar uğraşıyor ama. Sen Allah a canı gönülden inanıp dua ederse n kurtulursun ama tedavi olmak lazım ben oldum öldürdü bana aşık olan çini tedavi olduğum kişi belirli dualarım var onları okuyorm. Şimdi eşimle yeni evli gibiyiz çok mutluyuz rabbime hamd olsun Allah düşman nimn başına vermesin çok kötü … Ama tedavi şart

   1. Selamünaleyküm kardeşim bi hocayla görüştüm bNada musallat olduklarını soledi eşimle cok sıkıntılar yasıyoruz sen kme çözdürdün bu işi banada bir yardımcı olurmu sun

 1. Bu yazdiğınız yazi icin cok tesekkur ederim dabbe filmini izledikten sonra cok korkmus ruyama giriyodu bu yazi sayesinde cok rahatladım tekrar tesekkur ederim

 2. eksık anlatmıssınız ınsan kılığına da girebiliyorlar ınsanlarla ılıskıye de gırıyorlar ve ben rabbıme sığınıyorum ama yıne de bırakmıyorlar…

 3. beyler her gece yatmadan nas felak fatiha euzu besmele sonra bol bol dua okuyun elbet allah korur merak etmeyin allah çok merhametlidir. Cinlerden korkmayın korktukca vücudunuza girer…. Sürekli de dua okuyun bir kere arkadaşıma oluyordu besmele okudu geçti banada oluyodu kalbim okadarr çok ağrımaya karnım ağrımaya belim ağrımaya hatta midemin bulanıyordu… ama dua okudum sürekli ve artık hissetmiyorum allahtan korkun sadece şeytanın şerrinden allaha sığının kötü şeylerin cin ve şeytanın şerlerinden allaha sığının elbetki. allah size yardım eder.

  1. Sevgili arkadaşlar! Kur’an hem okunduğu zaman ve hem de okunup içindeki hükümler hayata tatbik edildiği zaman okuyana ve onun hükümleri doğrultusunda yaşayan kişiye mutlaka şifa verir! Çünkü onu sürekli okuyan kişi, beyni uyuşturan aklı iptal eden ve sağlıklı düşünmeyi engelleyen içki, kumar,eroin-esrar ve gece hayatı gibi hem beyne ve hem vücuda ve hem de ferdi ekonomimize mutlak zarar veren şeylerden kişiyi uzak tutar, evine ailesine, anne-babasına, evlatlarına bağlanmasına sebep olur ve böylece beynimizde, ruhumuzda ve bedenimizde meydana gelecek bir takım tahribatları baştan engeller! Ancak benim, bu tür hastalıklara yakalanmış kardeşlerime önerim; başlarına böyle bir durum geldiğinde, hemen cinden- periden olduğuna hükmetmemek ve mutlaka konuyla ilgili iyi bir hekime baş vurmaktır! Mesela benimiz eğer DOPAMİNE adlı hormonu fazla salgılarsa gözümüze bir takım varlıklar görünüyormuş ta bizi bazı şeyleri yapmaya zorluyormuş sanarken, az dopamine salgılarsa bu seferde elimiz bile kıpırdatamaz ve günlük tüm aktivitelerimzden uzaklaşır ve adeta ölümü bekler hale geliriz. Yukarıda ki korkularla yüzleşen ve şikayet eden arkadaşlara tavsiyem DOPAMİNE hormonunu dengeleyecek ilaç kullanmalarıdır. Tabi ki ve mutlaka bir hekimn kontrolünde olmak şartıyla….Sağlıklı ve akıllı bir ömür dileklerimle selam ve saygılar!

   1. ben kuran hocasiyim hanim kardeşlerimize ders sohbet veriyorum hatim yaptırıyorum. hayatim hep boyle …ama gecen bir bu islerle ilgilenen bir hocayla tel gorusmesi yaptim bana ya beymine ya kalbine yada midene 3 harfliler var dedi 3unden birinde bunu sildirmen gerekiyo dedi. surekli midem bulaniyodu basim agriyodu kalbim sikisiyodu hoca bunu soyledi beni tanimadigi halde .. bende ne yapacagim bilmiylrim kendime tuhaf biseuler sezmedim hic sadece oldugundan fazla agrasifim.. asiri fazla tepki veriyorum herseye ..

    1. Selamunaleykum bende kuran kursu hocası yım benzer sıkıntılar var bendede acaba hangi hocayla görüştünüz numarasını bana yazarmısın.

 4. Ben gerçekten ama gerçekten çok teşekkür ederim. Ben okurken bile titriyordum hatta onun için yarıda bıraktım ama ben de Tayfun arkadaşımızın sorduğu soruyu sorucam ama erkek ve dişi üç harflinin aşık olması aynı mı olur?

 5. Bu arada ben zaten sürekli bir şekilde dua okuyorum kuran-ı ketim de okutorum ama ben bunu okumadan önce yatağım boştu ve ben oraya yattım bir sorun olur mu ben çok korkuyorum?

 6. Biri bana allah rızası için yardım etsin geceleri uyuyamiyorum sanki birsey beni sürekli boguyor ve sesimi kimseye duymuyor hicbiryerimi hissetmiyorum hocaya da gittik ama sonuç yine aynı oldu

  1. Siz karabasan göruyorsunuz halk arasinda öyle derler siz agzinizin ciktigi kadar bagrirsiniz ama kimse duymaz bundan kurtulmak icin haraketlerinize dikkat etmelisiniz yani ekmek kirintilarina basmayin besmelesiz lavaboya girmeyin geceleri yataga girmeden besmele cekin iyi tarafi size görunmuyolar bazi insanlara görunuyolar ve bogazina yapisiyolar o an vucudunuzun her hangi bir yerini kipratirsaniz gidrr diyolar ama o an hemen besmeleye sarilirin siz

  2. Aygül hanım,bu yaşadığınız uyku felinden başka bişey değil.Halk arasında karabasan olarak yorumlanan şey..Boşuna başka varlıklara yorup hocayla felan uğraşmaya gerek yok.Her insanın başına gelen bir şey yaşıyorsunuz.Rem uykusunda yaşanan bi felç bu.Basit bir doktor tedavisiyle halledilebilir.

  3. Senin yasadigin sey karabasan olayi sen avazin ciktigi kadar bagirsanda kimse seni duymaz sen bagirdigini saniyorsun ama sesin cikmiyor haremet edemiyorsun bu karabasan

   1. dalga geçen arkadaslar sakn dalga geçmeyn bende dalga gçtm ve bnamusalat oldular kafayı yedm alaha sukur duzldm ama hala yanımdalar bna agşık olmuş ve gtmyorlar bzn dovvyolar bzn korku veryolar yaşamayan blmez

    1. Korkuyorum.. Ne oldu anlatır mısın .? Bana Allah’a şükür gelmediler. Bazen rüyalarıma giriyorlar. Ne oldu söyler misin .?

    2. karrdesm bende senin gibi bazı sıkıntılar var beni ararmısın senle konusmak istiyorum cok lazım bana nolur cok kötü durumdayım yaardımcı ol bana nolur

  1. bende kafir cin varmış.şu an 21 günlük duaya başladım yakılması gerekiyormuş cinin bu konuda daha önce tecrübesi olan var mı.

 7. Arkadaşlar bakın kaynak doğru mu yanlış mı bilmiyorum ama inandığımız bir kitap var kuranı kerim her şeyin hikmeti orda bizim inanmamız gereken ali veli ahmet değil stres te misin aç oku artık çoğu kitapta kuranı kerimin türkçe meali yazıyor şükürler olsun yaratana o peygamber efendimiİ görmese kuranı kerimi indirmez di dualarda kabul olur streslere geçer sıkıntılarda allah tüm müslüman kardeşlerine ve insanlığa yardım etsin şüpesiz ki yaratan bizi her yerde görür

 8. Cinler meleklerden ve insanlardan farklı yaratılmıştır.Cinler yalın bir ateşten yaratılmıştır.
  Allah, Kur’an’da ben insanları ve cinleri bana ibadet etsinler diye yaratım demiştir.
  Cin lerde bizim gibi hesaba çekilirler.Cin lerin bazıları Hz.muhhamed e inanır.
  Ya biz onları görürüz yada onlar bizi.

 9. Kardeslerim ALLAH tan baska ilah yoktur.yanlizca ona siginin ona dua edin unutmayn ki (LA TAHZEN İNNALLAHE MEANA) (tasanlama ALLAH bizimle beraberdir.)

 10. arkadaşlar zarar verebiliceklerine inanmazdım ama birkaç gündür sesler duyuyoruz ailecek gece 2-3 civarı ilkten normal karşıladık aklımıza cinler olabiliceği gelmedi. ama sesler bizi uyandırıyor bu büyü müdür nedir bilmiyoruz ayak sesleri balkonumuzdan boş odalardan geliyor uyurken uyanıyoruz nasıl kurtulucaz bilmiyorum

 11. herşeyin başı dua ve inanç.Alllah hepimizin yanında böyle şeylere kafa takmamak gerekiyor.dikkat etmek ve bol bol dua etmek gerekiyor.

 12. Çok değişik seyler oluyor hayatımda . Gözümü kapatdigimda değişik seyler görüyorum . Bazen ormanda kosyor gibi görüyorum kendimi bazende tünel gibi yerlerde yürüyorum bazende koşuyorum . Çok değişik seyler görüyorum ama uyumuyorum sadece gözlerimi kapatdigimda görüyorum

 13. Benim basina daha once bole bir Olay gelmedi ama bir arkadasima herhalde musallat olmuslar. Bazen dokunuorlar ona bazen geceleri korkutuyorlar.sesler duyuyor. Normalde dinine cok duskun AMA oyle birsey oluyor ki Allah peygamber dinlemior.benden kaynaklanmior icimden bi ses surekli soyle diyor bende istem disi soliyorum. Gece yolda yururken arkamdn yuruyolar ayak.seslerini duyuyorum guluyorlar diyor. Ruyalarinda kendini kotu sekilde goruor gozlerinin aki olmadigini gordugunu soliyor.geceleri uyurken nefes alanin sanki baskasi oldunu icinde birsey oldunu soliyor. Ve Ben inaniorum. Sizce NE olmus olabilir basina gelen var mi???

 14. Ilk ensemde bi nefes vardi ensemde biri ufluyordu sanki. Sonra sesler duydum ve ruyamda surekli kahkahalar ve esyalar havadaydi. Ben korkmuyorum sizden diye bagirdikca kapilari carptilar ruyamda. Sonra is buyudu. Dayim biseyler yazdi ve surekli ustumde onu tasiyorum. En son ruyamda gordugmde 3 tane kucuk karalti vardi 1tanesi normal yanmda bana diyorki hadi onu cikar gel seni bekliyorlar dedi. Bende ben bu cevseni cikaramam diyordum.

 15. Benim yıllardır büyüyle gelen musallatım varmış ama bilmiyordum 5 ay önce başka bir erkeğin suretinde gelerek kendini gösterdi..gözbebekleri kavisli aynı kedi gözü gibi ve açık yeşildi..3 gece benimle kaldı sonra da bir daha hiç gitmedi..gündüz bile genelde yanımda oluyor sık sık dokunuyor..ben sesler falan duymuyorum yada hareket eden eşyalar görmedim hiç..bendeki biraz enteresan uyanıksam sadece dokunuyor ama uykumda bazen benle beraber oluyor ama diğer zamanlarda beni bir defa bile korkutmadı..yalnız yaşıyorum..başlarda ilk de fa böyle birşey yaşadığım için çok korkuyordum ama o korku gitti..dua çok okuyorum ama dua okurken bile bazen yanımda oluyor..tesbih çekiyorum bol bol..ama yine de bazen uyandığımda sabahları vücudumun bazı yerlerinde çürükler ve acıyan yerlerim oluyor ama bunlar çabuk iyileşiyor..hocalara gittim ama çaresini bulamadım henüz..

  1. serap hanım, erkek bir cin size bağlanmış.dolayısıyla ilerde evlenseniz bile eşinizle çok uzun süre evli kalma durumunuz çok az.soğuturlar birbirinize karşı.ilerde daha da çok rahatsız ederler sıkıntılarınız çoğalır.ehil bir hocaya gitmeniz ve tedavi olmanız gerekir.öncelikle siz belli zikirleri -duaları okuyarak en azından kendi enerjinizi yükseltebilirsiniz.mesela her gün belli miktar kuranı kerimden sureler okumalısınız, belli bir sayıda salavatı şerifeler vs.tabi namazlarınızı kılmanız gerekir.
   isterseniz bana mail atarak sıkıntınızla ilgili daha detaylı cevap yazarım

 16. Ben yanimda hep biri oldugunu hissediyorum evde yalniz kalamiyorum dusa giremiyorum yalnizken cok hizli bi sekilde yanimdan biri geciyor sanki siyah golge cok korkuyorum uyuyamoyorum. yarsimlariz lazim lutfenn

  1. sa.fatih kardeş.
   kendi durumunu yani yaşadığın sıkıntıları detaylı bir şekilde bana mail at.bir de kendi ismin, anne ismin, d.yeri ve tarihin ve yaşadığın yer.bunları da bana maile yaz.senin durumuna bakayım. ve yardımcı olayım inş

   1. bana allahımın vesilesi olarak yardım edin adım tuba özgür esim memis 2cocugum var 24yasindayim annemin adı şükran kaynanamin adi meliha dogum t. 23.21.1991 allah icin cevapini bekliyorum

     1. Ben 20 yillik evliyim esimle hep problemmler yasadim.anlaşilmasi zor bir insan.esim son 10 yildir bana cinlerin musallat oldugunu iddia ediyor bunu artik saplanti haline getirdi boyle bisey varmidir bende diye dusunuyorum artik lutfen bana yardimci olabilirmisiniz

    1. arkadaslar benimde hep aklima giriyorlar by bi haftadir oyleyim kalbim hizla atiyo sonra HIC olur olamadik seyler aklima geliyor muska takiyorm ama fayda etmiyor ilkokul yillarima kadar dusunuyorum suan universitedeyim o kadar dusunduruyolarki olmyck seyleri kafaama attiriyorlar

   2. Murat bey merhaba.bende çoğu geceler bazen uzun boylu bazen kısa boylu olarak görüyorum.hocaya gittim ama pek etkisi olmadı gelme saatleri benim uyanma saatim hep gece 3 oluyor bu saatte geliyor.bu sefer erkek arkadasimdan uzak durmami söylediler sonra uyandım acaba birisi büyü yapmış olablirmi sizce ne yapmalıyım nasıl ogrenebilirm.

    1. merhaba hülya hanım,
     sizdeki sıkıntı büyü değil.bakım yapmadan net bir şey söylemek doğru değil ama erkek cin musallatı olduğu gözüküyor.
     isterseniz mail adresime mail atın.daha detaylı anlatayım size

  2. O bende de oldu hatta bir ara geceleri uyuyamıyordum dua ederim her gece birtek fatiha suresi okuyorum bir de Allah’ım sen beni tüm kötülüklerden kazalardan belalardan koru Ya Rabbim derim ama bir dönem gene korkuyordum gözlerimi sıkı sıkı yumar açmazdım pencereden yansıyan ışıktan bile korkar biri var sanırdım

 17. Benim içimde şuan üç harfliler var baş ağrısı sabah uyandığımda sağ elde uyuşma oluyor sanki hekırlar beynî mi heklemiş gibi hissediyorum kalpte batma hissi yatağa yatıyorum edrafımda kedi veya köpek dolanıyor ayakları mı yalıyor ,bir baş sarımsağa, 1 Felak 1 nas süresi okuyup 1 adet toplu iğne batıriyorsunuz bunu 7 kez yapıyorsunuz yani toplam 7 Felak 7 nas süresi okumuş olacaksınız ve yedi tane toplu iğne batırmış olacaksınız bu bir baş sarımsak yatağinizın altında 7 gün duracak 7.gün evinizin önündeki bahçeye gömeceksiniz musallattan kurtulacaksınız çok etkili bir yöntem ben faydasını gördüm ama iş yüzünden evimden 2 ay 7 00 km uzaktayım gene musallat oldular ha bu arada ben bu yöntemle beraber belki 300 tane ayetel kürsi okumuştum yalnız bir odada biraz kendim duyacağım şekilde bende esnemeler rahatlamar başlamıştı vücudumdan çıkışını hissettmiştim sarımsakta yatağimin altında hazırlamıştım bu arada cini kendim çıkarmıştım sarımsak yöntemini uygulayıp en az 300 ayetel kürsi karşısında hiç bir varlık tutunamaz gelişi güzel kimseye kendinizi okutmayın okuyana sirayet edebilir

 18. Mehmet ÇOBAN Hocamın ‘ın spritüel mucizeler kitabını almanızı tavsiye ederim bu musallat yoketme ve gece ciddi anlamda korkanlar için yöntemlerden bahsediyor idefix, kitap yurdunda bulabilirsiniz

 19. Arkadaşlr bazen benim yanımdan büyük karanlık bi gölge geçiyor. Bazen arkamda biri varda bana bakıyormuş gibi hissediyorum.Besmele çekiyorum ama gitmiyor.

 20. Bende uzun zamandan beri korkmalar vardı geçtiğimiz yaz bu iyice arttı duşa giremiyorum evde yalnız kalamıyorum gece yalnız uyuyamıyorum hatta tuvalete bile gidememeye başladım rüyalarımda suretlerini gördüm annem babam yan odada uyuyor ama evin içinde ayak sesleri tıkırtılar adımla seslenme fısıltılar kapıyı yumruklama vücuduma dokunma yatarken üstüme bacaklarıma oturma arkamdan geçen gölgeler hafif rüzgarını dahi hissediyorum hatta nefes seslerinide duyuyordum ailem dinine düşkün biri çok okudular bende çok okudum çare etmedi tanıdık bir hocaya gittik musallat olmuşlar gece tuvalete besmelesiz girmiş dedi muska yazdı oda çok okudu ilk üç dört ay tamamen geçmişti ama son günlerde aynı sıkıntılar başladı yalnız kesinlikle kalamıyorum başka bi hocaya mı gitmeliyim yardımcı olacak kimse var mı ?

  1. selamün aleyküm emine hanım
   bakım yapılmadan şu an için hangi sebepten dolayı size eziyet ediyorlar kestirmek zor.şunu söyliyebilirim bir şekilde onlara eziyet etmişsiniz.gidilen hoca belki elinden geleni yapmıştır allah u alem vesile kapınız o kişi değilmiş.ayrıca gidilen hoca da ameli salih işlemesi, sigaradan özellkle uzak durması, haram -helal bilmesi ve uygulaması eğer ki mümkünse icazetli olması gibi şartlar aranır.bunlar yoksa okunan hastaya ervahı kudsiye de yardımcı olmaz, olunan kelamlar da tam anlamıyla tesir etmez.geçer gibi olur ilerde tekrar başlar.ehil bir hocaya gidilmesini tavsiye ederiz.hastalık üzerinizde durdukça etkisini arttırarak daha büyük sıkıntı vermeye başlar

  2. Muska yada bu tarz şeylere inanmayın rukiye yaptirmaniz gerekiyo yani kurani kerim terapisi korunma dualari var sabah aksam okunmasi gerekiyo namaz kilin onlarin kokusunu sevmedigi otlar var onlarla yikanin mesela defne yapragi bide sirkeyi sevmezler bunlari yapin evin icinde duzenli olarak hergun bakara ve cin suresi acin dinleyin hatta okuyabiliyorsaniz okuyunda Rabbim sifanizi versin

 21. Ben dört senedir bu hastalığı çok ağır şekilde yaşıyorum şuan eskisi gibi değil ama yine arada oluyorum tedavide olduğum için eskisinden daha iyiyim ama arada yine nöbetlerim oluyor. İlk hastalanmaya başladığımda arkamda ayak sesleri ve adımla seslenmeler sonrasında gece uykumda kalkıp oturmalar öığlıkla uyanmalar derken hastalığım büyüdü ve onları sürekli uykumda görüyordum benle sürekli cinsel ilişkiye giriyordu ve sürekli kaçırıyorlardı hayattan soğumuştum ve kimseye sevimli gelmiyordum ve çok ciddi düşünen bi kişi iki gün sonra benden soğuyodu . Gündüzleri titremelerim çığlık nöbetlerim oluyodu kabus gibi günler geçirdim Rabbim böyle hastalığı olan herkese şifa versin çok zor

 22. Ben surekli izlendigimi hissediyoru. Geceleri genelde evde tek kaliyorum.Odamda yatagima girmemi bekledigini hissediyorum.Nefes alisini duyuyorum. Bazen mutfakta biseyler dusuyomus gibi sesler duyuyorum. Odamda tikirtilar oluyor. Biarada bi ses surekli olarak arkami donmemi istedi ben uyumaya calisirken. Ama donmedim ezan okununca gitti. Cogu zaman kotu ruyalar goruyorum korkunc… Evde tekken genelde esyalar dusuyo. Ya carpiyolar yada korkutmaya calisiyolar.Goremiyorum ama hissediyorum bazende tuhaf sesler duyuyorum.

 23. Selam aleykum.Bana sihir yolluylan cin 13 senedir musallat olmus.Ve vucudumdan cikip gitmiyor,beni cok rahatsiz ediyor.Nefes daralma, kalbimin cok hizli atmasi,icimden birilerin Konusmasi,elime ne alirsam elimden kayip dusmesi. Bana cok eziyet ediyor.Bilmiyorum ne yapacam, hergun zikir yapiyorum.Namazlarimi kiliyorum.

  1. ve aleykümselam aynur hanım
   her gün zikir yapmanız ve namazlarınızı kılmakla sıkıntılarınız daha aza iner.onları da yapmanız zaten 13 yıldır çok daha farklı sıkıntılara duçar olurdunuz.
   derdi veren allah olduığu gibi dermanı verecek olan da o dur.hocalar sadece vesiledir.doğru vesileyi bulduğunuz taktirde allah ın izniyle sıkıntılarınızdan sihirden vs kurtulursunuz
   size yardımcı olabilirim , isterseniz mail adresime yazabilirsiniz.
   bu şekilde hasta olup vesile olabildiğimiz bir çok hastamız oldu.

 24. bence cinlerden en iyi korunma yolları allahımız ve cinleri bilmektir çünkü cinler kendileri bilinirse sizden korkarlar ama belki dediklerim yanlış olabilir ama dabbe bir cin değil aslında dabbe topraktan oluşmuş bir yaratık insanları müslümanlıktan çıkarıp kendi yoluna sokar ve bunlardan korkarsanız devam ederler .Unutmayın ki cinlerden en kötüsü iblis denir.

 25. Arkadaslar size bir tavsiyem olacak eger cinler musallat olduysa her 3 yada 6 ayda bir defa kafadan Hacamat yaptirin tabiki sülükte koydurun bazilari oyle dayanikliki Sadece nas ve felak suresi okumak yetmiyor kurtulmaya insirah sureside cok tesirli okumayi ihmal etmeyin birde Cemaate baglanmak gerekli Sahsen Bende 13 senedir musallatlik problemi yasiyorum kurtulamadim yalanda degil zerre korkmuyorum o varliklardan kafamida agritmasalar iyi olacak ama taktilarmi Birine hayatta vazgecmezler Allah yardimcimiz olsun insallah

 26. Ben 1 ay boyunca sırayla ailemi 3 harfli olarak gördüm ve hala da görüyorum bana zarar vermiyolar ama kotkutuyolar bi gece yattım yatagima yorgani kafama kadar cektim uyucaktım birden gozlerim kapandi yorganim acildi arkama biri geldi sarildi bana bir sürü dua okudum gitti hemen gozlerimi actim yorganim kapaliydi. Bi günde akşam vakti yatagima uzandim dinlenmek icin gozlerimi kapattim sonra hemen actim lamba cok hızlı bir sekilde sallandi ve durdu. Aileme anlatıyorum inanmiyo bana ruyadir diyolar ama uyumuyodum gercek bunlar.

 27. bir arkadaşım var. büyü ile uğraştıgını tahmin ediyoruz. ne zaman aramız bozulsa dayanamıyorum 3 gün içinde barışıyorum çocukdan nefret ederken. bi anda içime bi şey oluyor ve barışıyorum. bi ara beraber kampa gittik ilk gün ayrı çadırdaydık normal bi şekilde uyudum. ikinci gün beraberdik çadıra bi anda üstten bişey bastırdı ve kimse bişey görmedi dışarda nöbetci hocalar vardı onlarda bişey görmemişler. neyse bi şekilde uyuduk sabah kalktıgımda ayaklarım kalçama kadar çadırın dışındaydı. ve çocugun her dediği doğru çıkıyor. gözünün alt kısmında kalp ritmi işareti var kırmızı göz damarı şeklinde. ne olabilir bu bilgili birisi cevap versin

  1. arkadaslar: la havle vela kuvvete illa billah aliylim azim;allahim sen bana guc kuvvet ver demek arkadaslar eger korkuyorsaniz bunu okuyun allah sizin sesinizi duyacaktir.allahin adini zikredin bir hadi serif e gore yahudi hamam adinda bir buyucu peygamberimize buyu yapar cebrail aleyhim selam peygamberimize;ya muhammed sana buyu yapmislardir buyuyu issiz bir kuyuya atmistirlar git ve o kuyudaki dugumu coz peygamberimizin sacinda 11 tane dugum vardir peygamberimiz kuyudaki dugumu cozer ve peygamberimiz rahat bir nefes alir cebrail aleyhiselan nas ve felak suresini indirir o gunden sonra buyu vesihir yasaklanir peygamberimizin sacinda 11 tane dugum vardir bildiginiz uzere felak 5 nas 6 suredir 6+5=11 dir felak ve nas sureleride toplam 11 dircinlerle ilgili sorunu olan varsa ben cevab verecegim…..:-):-):-)

 28. Benim başımdan geçti arkadaşlar çok kötü bi durum ama hemen kurtuldum Allah’a şükürler olsun ki sadece Allah’a sığının namaz kılmaya caba gösterin iyi günler.
  Allah kurtarsın.

 29. Abilerim ve anlarım size bir şey sorcam ben internetde cinlerin halikkında bir çok soy gördüm ama hiç birisi kuranda yazanla tutmuyo tek burda doğru düzgün bir şey okudum size bir şey sorcam ben sallama uydurma olmadan onları görüntüleme çalışmadan bir kısa filim yazmak istiyorum bana bir zararda bulunurlar mı

 30. Onlar hakkinda pek bilgim yoktu hatta var olup olmadiklarini bile bilmiyordum bigün onlarla ilgili bi film izledim sabahlara kadar uyuyamadim aksamlari dışarı çıkamıyorum gece duşa veya tuvalete girdigimde hep aklimdalar korkuyorum

 31. tabikide ,hayatımızda yasadiğımız yaptığımız her iş ve eylem birseyleri çeker üzerimize namaz kılana bir bakın hep hayırla ugraşan güzellikler ve iyi niyetle yaşıyan nasıldır yüzünde nur vardır , iyi yasam melekiliği cezbeder ibadetsiz ve malayani işlerlede ugraşan veya meyleden şeytani bir yol üzeredir onu şeytanın ve seytanlasmış boş insanların etki altına alması daha kolaydır… o yüzdencennet yolu cennete kötü yollarda kotülüge ve cehenneme göturür secim bizim… Allah yoluna iletsin bizleri inşaallah.

 32. Ey, kafirler cinlerden dua’yla zikirle kurtulabileceğini düşünen arkadaşlar:
  Cinler korkusuzdur, müslüman olanları Allah’tan kafirler olanları da sadece kendileri hakkında çok şey bilenden korkar. Fiziksel anlamda sadece en yaşlı İfrit ve Çöl Cinleri insana zarar verir ama bunların size itaat etmesi de kolaydır. Karabasan ise seytandan çok daha yaşlı bir cindir, “uyku terörü” genelde karabasanla karistirilir, kurtulmanın yolu yoktur. Ama karabasandan kurtulabilirsiniz, “Anne!” diye bağırmak ya da tüm kötülükleri def etmenin yolu olan ayet-el kürsi yi okumak, çünkü karabasan Allah’a inanlardandir.

 33. Ben 6 yıldır bu sıkıntının içindeyim ailemle birlikte ne yaptiysak kurtulamadim.zaman geçtikçe daha da kötü oluyor daha da ilerliyor kurtulamiyorum.artik dayanamayacak hale geliyorum.gitmiyorlar birakmiyorlar peşimi.bana yardimci olabilir misiniz…

 34. küçükken çok kötü bir rüya gördüm.o günden beri sesler,cisimler görüyorum.ve o günden sonra rahat konuşamamaya başaladım.kekeliyorum.korkudan alakası yok.dilimin ucuna kadar geliyor.ama yinede söyliyemiyrm bazı kelimelerin eş anlamlarını kullanıyorum.nolur yardım edin cinlerin veya başka bir şeyin konuşma ile ilgisi var mı?

 35. Arkadaslar ben surekli cinleri arastiriyorum cok merak ediyorum icimden bisey surekli onlari arastirmami soluyor hep bu saatlerde oluyor arkadasimada musallat oldular bize bana yaklasmayin sanada zarar verirler diyor surekli aynayla konusuyor odasindan cikmiyor hep cinleri arastiriyor facesinde felan conlerle ilgili seyler paylasip tuhaf seyler yaziyor ona yardim etmem lazim oyuznden arastiriyorum yardimci olurmusunuz

 36. cinlerle fazla uğraşırsanız tabi ki sizlere de musallat olmaya çalışırlar. bence fazla ilgilenmeyin bile emin olun ki musallat olsun istemezsiniz arkadaşlar.korkmadığınızı onlara gösterin ve sureklı dua okuyun.. musallat ve musallat olmaya çalışma kavramını çok karıştıran insanlar var . cinler musallat olmaya çalışan insanlara kendilerini hissettirirler ses duyma , karanlık bir şey görme gibi şeyler bunları hissettiğiniz an dırekt dua okuyun arkadaşlar yanaşamazlar bile. ama musallatı olan kişiler ise cinle beraberdir onlarla konuşur ve onları görürler. herşey dua da bitiyor ve korkmamanız gerekiyor

 37. onlar dan cok bahseden ve cok dusunen insanlarada gelmektedir aciz kufur baz imansiz olan kullara Allah cc uyarmak amacli gonderilenlerde vardir onlar ne var ki atesten yaratilmistir ve imani tam kuvvetli olan bir hoca onlari surelerle ve anlasma yaparak gonderirler eriyip kul olabilirler yok olabilirler korktugunuz An Beden titrer dil tutulur bilinc bulanik olur manyetik gucuyle gelir gucunuzu cekebilir bu durumda La ilahe illallah demeniz yeterli o an duman olup goge ucar kaybolurlar daha sonrasinra zikir cekmeye baslayin 25 kere estagfurullah cekin ve Ayetel kursiyi okuyun La ilahe illahlah diye surekli tekrarlayin gonlunuz ferahlayacaktir .

 38. Arkadaslar ben bigün eve geç geldiğimde yataga girdim uyumaya calışırken biri geldi babam dedim heralde agzımı kokluyodur bişe içtimmi diye ses cıkarmadım yüzüme kadar geldi nefesini hissettim yatagıma elini bastırdı hatta tam bel bosluguma cukurlastı sonra cekıldı arkamı dondum baba noldu diycektimki döndüğümde kapı bile acılmamıştı. İşim gücüm rast gitmiyor inançlı bir insanım sevgililerim oluyor ama kızlarla saglam ilişki kuramıyorum en son biriyle beraberdim herşey cok güzel fakat kızın yanına gelince üstüme bi sıkıntı çöküyor kötü bi enerji var hissediyorum kızdamı bendemı anlamadım ayrıldık zaten sonra

 39. meraba ben 4 yıldır 3 harflileri goruyorum hocalara gidiyorum muska felan veriyolar bi sure geciyor sonra tekrardan geliyolar 4 yıldır calışamıyorum her işim ters gidiyor kısmetim kapalı hocalar buyu var cozduk diyolar biraz iyi oluyom sonra tekrardan başlıyo hersey ne yapcağımı şaşırdım bende

  1. merhaba özge hanım,
   sizin durumunuza bakmak lazım, ancak anladığım kadarıyla toplum arasına giremiyorsunuz özellikle erkek olan ortamda duramıyorsunuz.ve evlilikle alakalı nasibiniz denk gelmiyor.
   ilk etapta sizle alakalı kaanat olarak erkek cin musallatınız var.bunla alakalı bana mail atarsınız nasıl çözüleceğine dair de bilgi veririm.

 40. ben çok uzun zamandır rüyalar görüyorum rüyamda yakınlarımın şeklinde ya da hiç görmediğim birinin şeklinde oluyorlar ve ben sure okudukça kaçıyorlar ama bazen kaçmayıp karşımda kahkahalar atıyorlar. boğmak istiyorum boğazını sıkıyorum hiçbir şey olmuyor gülmeye devam ediyor. bu rüyalar daha da arttı geceleri uyuyamıyorum sıçrıyorum, bana dokunduklarını hissediyorum. Kur’an-ı kerim okudugumda başımı kaldıramıyorum bir agrı ve agırlık çöküyor. okuyup yattıgımda da görüyorum o okuduklarınla bizden kurtulamazsın diyor. rüyamda onlardan hamile oldugumu gördüm ben bu çocugu istemiyorum diye aglıyordum onlar gülüyorlardı o bizim çocugumuz diyorlardı. bu günlerde bunlar daha da arttı. böyle bir sey yasayan var mı?

 41. Bu nedir ya hakkında konuştuğunuz cinler ve her cin dediğinizde size musallat olmak için çırpınıyolar burda bilip bilmeden konuşmayın. Canınızı yakarlar unutmayın!

 42. Merhaba lütfen banada yardımcı olurmusunuz gece rüyamda tuvalette kırık bir ayna gördüm aynaya baktığımda arkamda siyah bi gölge gördüm yanıma annem vardı anneme sarıldım ağlıyodum ve annem arkasına baktığında yere düştü öldümü bayıldı mı bilmiyorum sonra ayaklarından bişey beni çekmeye çalıştı arkama bakmak istedim ama bişey bana engel oldu lütfen artık uyumak istemiyorum korkucam diye

  1. Çok film izleyip etkisinde kaliyorsunuz sonrada bana cin musalat olmuş diyorsunuz size birgün gerçekten musalat olsa çare bulamasınız eğer gerçekten musalat olan cin sizi ya öldürür yada zarar vermeden durmaz

 43. Siz neyin ne olduğunu bilmiyorsunuz sanırım naçizane fikrim dir lütfen fazla uğraşmayın bu tür konularla izlediğiniz filmlerin etkisinde kalmışsınız öyle olmasa bile öyle düşünün Allah’a sığının başınızı secdeye eğin dua edin Allah hepimizin yardımcısı olsun ve unutmayın Rabbim insanları onlardan daha güçlü yaratmıştır İman edin arkadaşlar

 44. Arkadaşlar cunup ken okuduğumuz dualar. Kabul olurmu cinler gelirken okuyacağımız nas felak cunup ken kabul olurmu ? Ve ben solagim bir turlu sag elle yemek yiyemiyorum günah mı ? Bir de cin lere cok sinirlendim wc ye gittim sabah 03; 00 gibiydi karanlkti gittim wc. Ye. Onları çağırdım kızgın dim onlara iyiki gelmedi ler cünkü bilmiyordum bzden daha iyi olduklarni özellik fqlan olsun gelmez ler bana dmi arkdslar

 45. Selamın aleykum dostlar ben bıse sorucm ama bn daha 17 yasındayım calısıyorum okul yok 2 senedır bu 4 ay içinde aksam depoya gıttıgım zamn karanlıkta onumden beyaz bıse gectı 3 kere cok korktum bilemedim neydı o gun bu gundur tek bı yere gıttıgımde korkuyorum ve aklıma gelıyo sureklı.

 46. Kimilerine göre karabasan kimilerine göre uyku felci. Bu bana sık sık oluyor. En Son olduğunda gece yatağıma yattigimda gözlerimi kapattığım An üzerime bir ağırlık geldiğini hissettim ve hemen gözlerimi açtım. Ama uykuma yenik düştüm içim geçmiş. Gözlerimi kapandığı An üzerime sanki beton dokmusler gibi kipirdayamiyordum. Gözlerimi açamıyorum. Direniyordum yataktan kalkmak için ama birsey buna izin vermiyordu. Sonra Tek hamlede kendimi kaldırdım yatagin üstüne oturur vaziyette. Ama bedenim hala yatakta yattığını gördüm. İşin ilginç tarafı gözlerim halen kapalıydı. İki elimle gözlerimi zorla açtım ama hiç birşey göremiyordum. Sonra kafamı yastığa koyduğum An kulağıma br erkek sesi ve bizim dilimizde olmayan bir şey söyledi ve hemen gözlerimi açtım. Odamın kapısını üstünde tam odanın tavan köşesinde beyaz bir nesne olduğunu fark ettim. Çok dikkatli baktım ama ışık yansıması olduğunu düşündüm uyku sersemiyle. Sonra tekrar uyuya kalmisim. Ve odamın kapısı sert bir şekilde açıldı korktum ve kapıya doğru baktığımda uzun saçlı br kadın bana bakiyordu gölge şeklindeydi. Annem sandım ilk başta ve ona böyle kapımı açılır uyuyorum gormuyomusun dedim. Eliyle işaret yaparak tamam tamam dedi. Ve odamın ışığını bir kere açıp kapattı ama kendisi hala gölge şeklinde görünüyordu. Kapıyı kapatıp gitti. Sabah olduğunda anneme sordum odamin kapısını hiç acmadigini söyledi. Ben askerdeyken annem anlatmıştı. Bir keresinde gece yatarken odasına uzun boylu takım elbiseli br adamın girdiğini söylemişti. Cekmeceleri açıp kapattığını görmüş. Annem yataktan kalkınca kaybolduğunu görmüş. Ben bu olayı yaşadıktan sonra ilimı güçlü olan bir hocaya gittim. Ve 13 yaşından beri benim cinler le olan bir münakaşam olduğunu söyledi. Yıldızname üzerinden baktığını söyledi hoca. Bana muska yazdı ve yaklaşık 4 aydır birsey olmuyordu. O esnada benden iki üst kattaki komşumuzü rahatsız etmeye hatta geç yatarken onunla zorla ilişkiye girmek istediğini anlattı. Ama sonra 2 haftadır tekrardan rahatsız edici durumlar yaşamaya başladım sanki her zaman her dakika yanımda bri varmış hissine kapılıyorum.

 47. Arkadaşlar lütfen beni dinleyin cok tuhaf bi ruya gordum ve hala etkisindeym. ben bu tur konuları merak ediyorum hep araştırıyorm bu tur cinler hakknda film izliyorum. ve yaptıgımın da bi hata oldugunun farkındaym. bir gün gercekten rüyamda en yakın arkadasım beni durduk yere dövmeye ve iğne ile başımı elimi delmeye başladı ben hep ondan kacmaya çalıştm bigun karşıma çıktı ve bana dediki.sana musallat olmuslar elini ver ben ne yapacagimi biliyorum dedi. bende hangi akılla ona güvenerek elimi verdim bilmiyorum ama elimi aldı ve elimin üstüne ZUCCİN yazdı. ve ben onu rüyamda tükürüğümle sildim sildikten sonra jilet izi gibi kaldı. ve bana dediki artık sende bizdensin dedi. o rüyadan sonra cok korkuyorm karanlkta kalamiyorm en ufak bi seste istemeden bagırıyorum. ama zuccinin ne oldugunu anlamadm o kadar arastrdm ama bulamadm o ne demek

 48. Benim başıma hiç bir şekilde böyle birşey gelmedi sadece ablama oluyo halada devam ediyo Rabbim tüm müslüman alemini korusun ya bu cinler nasıl aşık olurlar aşık olduklarına nasıl davranırlar bi bilgi verirmisiniz?

  1. erkek cinler , genelde kumral ve sarışın bayanlara ve ekser itibariyle de çok tesettüre riayet edilmediği zaman musallat olurlar,daha çok bu banyoda olmaktadır.çünkü genelde banyoda çok tesettüre riayet edilmediği için ve banyo ve tuvalet adabı bilinmediği için oralarda daha sık olur.
   bir bayana erkek cin aşık olduğu zaman ekseriyetle şu belirtiler olur,
   * bu bayan evli ise eşiyle arasında her noktada sıkıntı yaşar, mutsuzluk, kavga, gereksiz kıskançlık gibi
   * yine bu bayan çalışıyorsa çalıştığı firmalarda çok duramaz, ya işten çıkarılır ya da kendi çıkar,çünkü cinler kıskançlık güdüsünden dolayı erkeklerin yanında çok tutmazlar
   * rüyalarında genellikle bir erkekle ilişki yaşadığını görür, ya da uyanıkken ve kendisinde hiç istek yokken kendi kendini tatmin etme isteği uyanır
   * bazen sabah uyandığında eline kına yakılmış vaziyette uyanır
   * bu kişi bekar ve evlenme durumunda ise bir engel çıkarırırlar ve bir şekilde kısmeti bir nevi kapanmış olur
   * toplum arasına çok çıkamaz , daralır bunalır, dolayısıyla kendisini yalnızlaştırarak en sonunda intihar etme ya da ettirme düşüncesini aşılarlar
   * geceleyin uykuda dişlerini sıkar ya da gıcırdatır
   * sebepsiz ve ilaç kullandığı halde geçmeeyen baş ağrıları çok olur

   bunlar belirtileri olup, bu tür sıkıntı yaşayanlar mutlaka önce psikolog ya da psikiyatristen ziyade ehil bir hocaya gitmesi ve kendisine baktırması daha uygun olur.herşeyden önce ölümden başka herşeyin tedavisi vardır, hadisi şerifi gereğince ve derdi veren allah mutlaka dermanını da verir düşüncesiyle hareket etmek ve bu inanışla gidilen ehil hocaya güvenmek gerekir.

   1. Ya şimdi ben geçenlerde ablamda kaldım eniştemle kavga ettiler büyük tartışma yaşadılar ben ablam sakinleşince yanına gittim siz severek evlendiniz neden bu hale geldiniz diye sordum ben onu köpek gibi görüyorum hayvan şeklinde görüyorum dedi şok oldum hem benim sahiplerim var dedi onlar kim dedim söylemedi sus dedi sadece. Buna nasıl bi yorum yaparsınız ya rica ederim yardım edin bize

    1. sahipli dedikleri olay ablanızla sürekli birlikteler.hatta ablanıza bazı olaylar olmadan önce doğru veya yanlış bazı bilgiler verebilirler, bir nevi arkadaş gibi olurlar.ama bu yarardan değil tam aksine o kişi için büyük bir zarardır.ablanız onun farkında değil.cinlerin bir özelliği vardır.insanı kullanmasını ve işi bitince peçete gibi atmasını severler, insanlarla dalga geçmeyi, eğlenmeyi severler. o yüzden ablanız kocasını köpek gibi görür yani öyle gösterirler, bu iş daha sonradan boşanmaya kadar gider., daha sonra da ablanızı yalnızlaştırarak intihar düşüncesine getirirler

   2. Hocam benim tanidigim biri bir şeyi kafaya takınca psikolojisi bozuluyor boyle saniyor ki birileri onun hakkında hep konusuyor .. Ornegin ; kendisi bayan tüylerinden rahatsız ve tüm herkes tüylerinden dolayı kendine bakmicagini düşünüyor..nedendir sizce ?

 49. Ey MUSLUMAN halki oncelikle ALLAHIN adini hep buyuk harflerle yazin ALLAHA siginin ve ondan baskasindan medet ummayin lakin o goren bilen ve duyandir ol diyince oldurandir gece leri FELAK NAS AYETEL-KURSI okuyup ellerinize ufleyin ve vucudunza surun besmele cekin ve ALLAHI dusunun siz dua ederken akliniza her turlu fikri sokr sizi engeller lakin ALLAHI dusunerek dua edin uyku bir nebi olum gibidir HZ.PEYGAMBERIMIZ yatmadan once FELAK NAS BIRDE ALLAHU LA ILAHE ILLALLAH duasini okur yatarmis yatarken yastik sagda vucut saag donmeli ve sag el sag yanagin altina konup yatilmali gece uykunuz bolunuruse uyanip abdest alip 2 rekat namaz kilin ve sakin yatmadan once abdestsiz yatmayin TUALETE VE BANYOYA VS yerlere girerken “DESTUR” VE besmele ILE GIRNKI geldiginizden haberdar olup size zarara vermesinler bu dediklerimi yaparsaniz ve ALLAH tan umidiniz kesmesseniz RABBIMIN izniyle karisamazlar size sizi kokrkuturlarsa hafif bir tebessum ile kendiniz toplayip besmele ve AYETEL-KURSI okuyun kokrmayinki onlar sizden kokrksun lakin herseyin sahibi ALLAHTIR hasta olan arkadasalrima acil sifalar RABIM eylesin .

 50. 2 3 haftadır sürekli başağrısı yaşıyorum nefesim kesiliyor yıllar önce 7 tane musallat olmuşlardı gittiğim hoca 3 tane kaldığını onlarida müslüman olduklarını soylemis erdi ama aynı şeyleri şimdi yeniden yaşamaya basladim

  1. mrb mihriban hanım
   muhtemelen eğer ki daha önce gittiğiniz hoca doğru teşhis ve doğru tedavi yaptıysa şayet, uzaklaşan cinler tekrar bedeninize girmiş olabilir.
   detaylı bakmak lazım
   ayrıca mail adresinize bakarsınız mail attım

 51. 4 yıldır geceleri yanlçız uyumıyorum adeta brii izliyor gözğmğ kapatıyorum uyku ile uyanıklık arasında kabulsar yılanlar görüyorum. ne zaman mutlu olsan geceleri bişey huzursuz ediyor sanki evimde odamda birisi oluyor hep evimiş kaç defa taşıdım yanlız yaşıyorum ama geceleri benşm için kabusa dönuyor yoruluyorum sanki hep varlar kendimle konusuyorum .ve bazen aynaya baktıgımda başkası oluyorum bu durumlardan şiyayet eden varmı yardımcı olabilecek varmı _?????

 52. Oncelikle selamun aleykum daha oncede oldugu gbi 2 yildir isim rast gitmiyor askerden once bi yere girip ckyordum simdi ise isten ckmasam bile bi kaza oluyo is kazasi yasiyorum isimden oluyorum ve ailem ewlendirecekler beni ama gozumde kararmis kzlar sanki hepsi ayniymis gbi geliyor ablalarim baclarim ole deglsiniz ama benim gozumde karardi insanlar ortamdan uzaklasiyorum oturdugum bi misafirlik olsun veya gelen misafr oldumu acayip daralma oluyor geriliyorum ozellikle bu tur knular gectgi zaman herzaman his oluyor bende sanki bemi takip ediyolar icimdeymis gbiler vesvese veriyolar gbi dua seklinde bisey okuyolar srtmi ceviriyorum bisey yok ayak sesi geliyor ewin icinden kalkiyorum bisey yok ses kesiliyor acaba bizimkilermi diyorum uyuyorlar her baktgmda bunun nedeni ne olabilir yardimci olurmusunuz rica ediyorum bu nasl bisey olabilir sabrim kalmadi

 53. Ya bn geceleri uyaniyorm ama bedenm uyanmiyo kendimi uyurken goruyorm ailemi goruyorm ama seslenemiyom ruyalarma cin cocugu glyo ve karninin ustunde arapca yazi var ve aksamlari birinn bna dokundunu hissediyorm baska bi boyuta geciyomusum gibi seyler oluyo sesler titremeler ve bas donmesi oluyo ve bn on yasindayken bnm ynma beyaz kyafetli guzel bi kadn geldi bna bir sey anlatacakti ama b gozumu kappatm actimdaysa gitmisti o gunden bri boyleyim ne ypmm gerek bileniniz varmi

 54. Uzun suredir esime gozukuyolardi bi kac gun once calistigi yere ufak yaslarda bi cocuk gelmeye baslamis cocugun hikayesi biraz kotu hic oralara girmicem anlatiyorum simdi cocuk karsisinda birisi olmadan varmis gibi kavgalar ediyomus kardesimde ayni yerde calisiyor burasi bir kafe kardesimden kalem ve kagit istemis oda vermis ve biseyler yazmaya baslamis o sirada kardesim ne yazdigina bakmak isteyince hemen kagidi kapatmis abla ozel bakma demis ve yazyi yazarak esime vermis esim okumus kagitta bana 10 lira verirmisin maasmi alinca veririm demis oda vermis kimseyle knusmayan cocuk bunlari yapmis ve bir gun sonra kafennin sahibine gidip o iki ablayla yanindaki o uc abi nerde diye sormus sahibide demiski cansu ablanla gulcan ablan evdeler daha gelmediler de o uc adam kim olum demis bana bunu bugun anlattilar kafam karisti boyle insnalarin konustuklari insanlarin o dunyayla baglantisi olan insanlardir bunu buliyorum buna sasirmadim cocugun gordugu uc adam bunu bir aciklamasi

 55. onlar insana gelmiyegörsün kurtulması çok zor onlar geldimi gitmezler Ayetten çekinmezler zaten Allahı inkar etmişler. müslümanları kimseye bi zarar vermezler. şöyle bi örnek vereyim dünyada ne kötülükler oluyor insana karşı hayvanlara karşı hangisine müdale ediliyor. buda böyledir yinede Allahtan umut kesilmez. okumakta fayda var.

 56. Sayın abicim benim bi arkadaşım var onun rüyasını anlatacağım size. Bu arkadaşım 2 aydır rüyasında cinleri görüyor. Rüyasının birini anlatayım size bu arkadaşım kardeşiyle bir oda da kalıyolar bunlar akşam uyurken ce p telefonlarını kumandayı ve başka bi şeyi yanlarına masaya koymuşlar. Bu arkadaş uyurken üstünden bir şey hızlıca gitmiş sonra gelip bunun boğazına sarılmış boğuyormuş arkadaş kaçmış bunlar kovalamış bu nereye kaçıp saklansa yanın gelip bunu bi güzel dövüyorlarmış. Sonra sabah uyandığında cep telafo u kumanda diyer eşyalar hepsi etrafa dağıtılmış bi şekildeymiş bundan başqada arkadaş ne zaman yıkanıp gusül abdesdi alsa gece cünüp oluyor. Bu arada arkadaşımın 17 yaşı var

 57. geceler deilde sanki bi boşluk sabah olmuyacagın bir boslukgun içinde kaldım tam uyanacam ki solum sıyah karartı kendıme zarar verecekken sağıma donunceye kadar
  çığlığımın kulağımda sureklı olaarak duyulması sankı her dakika sanıye sanıye kulagımda sesi var gıbı her ne olursa kendime güzel bir kelime dua edemez hale dondum
  kan değil sanki bir tabut gormekteyım kapıların kapanma sesı ruzgardaymışım gıbı yankılanıyor bana itat edeceksın gıbı cumleler kulağımı deliyorr çok merhametsiz
  bana yaklasıyor sanki basımın yerde oldugunu hissediyordum taki o seslerin bittiği yere
  kadar anlamsız cumleler gelip gidiyor aklımın ucundan haklı oldugum durumlarda hıssim bana kuvvetsız bir haykırış gıbı geliyor sanki benım bedenim deilde bir başka bedenı taşıyormuş gibi ( ZAVALLI GİBİ KALDIM ÇOOK ŞUKUR KENDİME GUVENDİM VEY ALLAHA SIĞINIP ONUN YÜCE VE AFFEDİCİ OLDUĞU İÇİN ALLAHU TEALE .DEN YARDIM İSTEDİM SAKIN HA ZANNETMEYİN BENİ BUNLARI YAŞAMADAN ÖNCE ALLAHA İNANMIYORMUDUN DİYE ALLAHA SONSUZ ŞUKURLER OLSUN ALLAHIN BİZE VERDİĞİ CANI SADECE ALLAH ALIR CİN LER DEĞİL BUNU BÖYLE KABULLENİN KORKULARINIZI BELİİ ETMEYIN DAHA DOĞRUSU KORKACAĞINIZ İŞLERI YAPMAYIN KORKMAYIN YANNIZ KALINCA CARESİZLİĞE KAPILMAYI BİLİNKİ ALLAH HERKEZİN YAR VE YARDIMCISIDIRR (ALLAH..CC)

 58. merhaba benim de hicbir isim rast gitmiyor uc kardesiz ucumuz de evde kaldik hic erkek arkadasimolmadi cok is degistiriyorum hic sevilmiyorum ayrica vucudumda segirmeler oluyor lutfen.yardim edermisiniz

  1. Selamunaleykum sibel senin sıkıntıların var ihlas felak nas ayetel kursi fatiha. 70 er defa yanlişsiz yagmur suyu veya kar suyuna oku inanarak allahin izni ile hiçbir şekilde cin şeytan büyü nazar kalmicak

 59. evimi yeni değiştirdim rüyamda 25 gündür çok karışık şeyler görüyorum bütün tanıdığım insanları rüyamda anlamsız bir şekilde görüyorum bu ne anlama geliyor biraz tedirgin oldum

  1. merhaba zübeyde hanım
   daha detaylı rüyalarınızı anlatırsanız yardımcı olmaya çalışırım inş.

 60. Az önce uykudan yeni uyanmıştım , mutfağa gittim biraz atıştırmalık birşeyler yedim sonrada idama geçtim mutfaktan su sesi geliyordu birde tıkırtı sesi geliyordu ben çok korktum korkudan sesin olduğu yere gidemedim sonrada ses bittikten sonra gittim hiç birşey yoktu lütfen cevap yazın çok korkuyorum , cin bana zarar verir mi yada benimle neden uğraşıyor ?

 61. Size bişey anlatcam ben 12+13 yaşlarındayken kardeşimle saklambaç oynuyorduk o Say di bende odaya koştum kapıyı bi açtın odanın içerisi maş mavi ve duvara yaslanmış nerdeyse 2 metre boyunda mavi renkte bir dede veya adam saçları uzun ve orguluydu ve hiç kipirdaman hazır olda karşıya bakıyordu yüzüne baktım ilk 10 saniye korkmadım bende karşıya baktı duvarda hiç bir şey yoktu bana hiçbir zara vermedi çok ilginci korkmadım 10 saniye sonra korkma hissi beynime geldi odadan hemen dışarı çıktım saatler geçti odama uyumaya geldim kimse yoktu ve yattım bana bunu açıklarmisiniz

 62. Selamunaleykum ardaşlar. Cinlen şeytanla çok oraşiyonuz cogunuz bu olaylar yüzünde insanların gözünde deli siniz insanlar inanmiyo kafayı yemiş diyor. Cinler insani tıp en bile deli cikarır. Korunmak için de ihlas felak nas fatiha ayetel kürsiyi okuyun namaz kilin içki haram vs şeylerden uzak durun allahin izniyle hiç birşeyiniz kalmicak ha bu arada tevcidli okuyun ve içinizden konuşmayın

 63. Arkadaşlar ben geçenlerde bir falcıya gittim falımdan sonra evime döndüm ve evimde çok rahatsızım yatak odasında yatamıyorum attığım zaman değişim rüyalar içerisine girmekteyim her gün rüyama geliyorlar ne yapmam gerek..

  1. merhaba hülya hanım
   havasilmi sitesinden murat ben.
   gitmiş olduğunuz falcının muhtemelen ki cinleri size musallat olmuş.aynı zamanda falcıya gitmek ayrı bir büyük günah olduğu için önce tövbe istiğfar etmeniz gerekir.daha sonrasında da ehil bir hocaya gidip size musalalt olan cinleri uzaklaştırmanız olacaktır.hoca bulamazsanız ben yardımcı olurum

 64. Bende 1 gün arayla uykumda aynı sesleri duyuyorum betr deniyor kahkaha sesleri beynımde uğultular 1 haftadır baş ağrısında ölüyorum geçmiyor ağrım wcye giriyorum hiç bişey yapmıyorum sadece bekliyorum bişey yapmdığım halde yarım saat cıkamıyorum istiyorum ama engel olunuyo gibi anlamıyorum napmam lazım

 65. Oncelikle allahim herkeze sifa versin benim suanki durumum cok eskiye dayaniyor 19 20 yaslarimda bir durum anlam veremedigim garip korkutucu olaylar yasadim cinleri bilirdim ama onemsemezdim taki 30 yasima gelenek gercekten yasayan insanlar bilir ne anlata bilirimki sabah ezanlarina kadar bekleyim ezan okunuduktan 1 dakika sonrasinda uyuya kalmak ruyalardada cinlerle muhabbet etmek yada tanidigim kiz yigenim kiligina girerek beni tahrik etmeye calismasi yorumlarda dua edin diyorlar sizi bilmem ama ben dua etmeye korkar oldum duayi gectim dusunmeyi hatta hayal kurmayi gelecekle ilgili kisacasi soyle diyim kendi aklinda kilitli kalmis durumdayim gercekten yasayan bilir 5 hocaya gittim bunun 1 oldu onuda bana dediler arkadas eline attigin kisi ya batiyor yada oluyor diye suan 32 yasindayim 10 11 sene onlarin farkinda olmadan hep sagi solu en onemlisi kendimi sucluyarak yasadim hocalara yogunlastigimda sesler dokunmalar anlatilmaz seyler yasadim halada yasiyorum 19 lu 20 li yaslarimdaki bir dizi garip olay ve ruyalari gittigim hocalara anlattim ailende var ama agirligi sana geliyor demisti hoca ve saskinlikla bana bakarak bu zamana kadar sen nasil yasadin dedi bir an gozlerim doldu agliyacaktim ve beni dusundurecek su cvp verdi seni allahin izniyle kurtaririzda bundan sonra ki hayatini duzene nasil koyacaksin dedi ben hayatim boyunca kimseyi sevememis biriyim teksevdigim sey kedi kedileri cok ama cok seviyorum bir alakasi varmi bilmiyorum neyse bir an yorumlari okuyunca yanliz olmadigimi farkettim tekraren allah acil sifa versin hepimize..

 66. Gökhan neden öyle dedi ? Yani niye bundan sonraki hayatın düzene girmesin anlayamadım.
  Allah hepinize yardım etsin.
  Bende yaşadım bu zorluğu. Allah bile diyemiyodum dilim baglanmisti sanki.
  Sürekli kalp çarpıntı sebepsiz iç sıkıntısı.
  Psikiyatriye gittim hocalara gittim.
  Hocaya gidince anında çözüm bekliodum duzelneyince o hocaya inanmiodum.

  Yaklaşık 3 yıl şiddetli bu halleri yaşadım.
  Namaz niyaz bıraktım elimde değildi kilamiodum
  Bigün akşam ezanindan sonra okuduğum bir yazıdan etkilendim Allahım ben namazimi birakmamaya sana söz veriyorum sende bana yardım et diye ağlayarak dua edip gusul alıp namaza başladım. ELHAMDULILLAH !
  Namazı terketmedim. Ama yaklaşık 2 yıl işkence çeker gibi kıldım namazlarimi.
  Ne dua ne tesbih . Namaz biter bitmez atiodum ortuyu başımdan.
  Örtü bana battaniye kilim kadar ağır geliyordu.
  Ben sebat ettim namazlarimi terketmedim.
  Yatana kadar abdestsiz durmamaya gayret ettim.
  Çok şükür % 80 düzeldi.
  Arada can sıkıntısı oluyo ama profesyonel oluyo insan basedebiliyorum.
  Yıllarca okumadigim kurani tekrar okumaya başladım.
  Rabbime bin şükür Allahım size de yardım etsin.
  Felak nas okuyun diyen arkadaslara da şunu diyeyim ki okutmuyolar. Diliniz donmuyo cani daraliyo insanın okuyamiyo.
  Bunu yaşayan bilir. Rabbim gunahlarimiza Kefaret etsin inşallah.

 67. Slm arkadaslar ben 7yillik evliyim kocami cok severek evlendim ama evlendikten sonra isler degisti esim alkol kullaniyor bi ara kendini tamamen ickiye vermis ne ev ne cocuk nede ben umrundaym ilk o zaman gordum gece yatarken yesil cekik gozlu cok ama cok guzel bi kiz bizm balkonda teyzemle oturmus cay yapiyorum onlara uyandm arkamda birinin oldugunu hissttim eliyle sirtima falan dokunuyo o gece sabaha kadar yatmadm esime de bisey diyemiyorum kaynanama anlattm kac gece surekli evde hisseditorum esim benden tamamen sogudu ben sana ne yaptm diyorum sucumu soyle hicyoktan kavgalar bugune kadar geldik. Yeni bi eve tasindk baska bi sehre ama bu evde biseyler var hissediyorum ve cok korkuyorum sanki her an cok buyuk bisey olacakmis gibi iki cocugum var esim gene ayni bosanalim diyorum yok ben seni birakamam ama artk bu evdeki seslere gece evde yatamiyorum dun aksam bi teyzemde yattm korkuyorum

 68. Iyi aksamlar ben 2014 yilindan beri cekiyorum bu illeti. Platonik aşık oldum ve onun yaptigini zannederek vucudumda dokunma hissi ile basladi ve dahada kötüye gitti hayatim. Surekli yalniz kalmak ve beni izledigini dusunerek hareket etmeya basladim. Hatta konusup izin bile aliyordum Simdi yorumlari okurken esneme basladı ve nefesim daraldı. Asik oldugum kisi cumartesi gunu evlendi fotograflarinida gordum ama hala şüphe duyuyorum yardimci olurmusunuz tesekkurler

 69. Banyo yaparken küçük idrarımı yaptığım oluyordu istemeden ama bundan bir kaç sene önce musallat olma olayı yüksek mi peki hocam.

 70. Merhaba ben 20 yillik evliyim eşimle hep problemler yaşadım. Anlasilmasi zor bir insan.esim son 10 yildir bana cinlerin musallat oldugunu iddia ediyor.bunu artik saplanti haline getirdi. Boyle bisey varmidir bende acaba diye dusunuyorum artik.lutfen bana yardimci olabilirmisiniz

 71. S.a. 34 yaşındayım. Sorunum şu. Evlenmeye niyet etsem de asla gerçekleşmiyor. Hem de 23 yaşından beri. Yüzlerce kız geldi geçti.Ama nedenini anlamadığım bir şekilde olmuyor. Mersinden bir Hocaya telefon açtım. Anne adı ve ismimi istedi, verdim. 2 dk sonra ara dedi. Aradım. Sana büyü yapmışlar dedi. Evlenemesin ömür boyunca bekar kalsın diye yapmışlar dedi. Kargoyla sana bir muska göndereceğim dedi. 100 TL ücreti var dedi. Para söyleyince bana pek de inandırıcı gelmedi. Herneyse… Göndermedim elbet parayı. Ardından Ordu da bir hoca var dediler numarasını verdiler. Onu aradım. Sorunumu anlattım. Oda annemin ismini ve benim ismimi sordu söyledim. Dur kapatma dedi. Kendi kendine birşeyler söylemeye başladı. Arapça değiş Türkçe değil. Farklı bir şeyler söylenmeye başladı. Neyse sonra oğlum Hristiyan bir C…. senin evlenmeni istemiyor dedi. Şaşırdım haliyle … Eee ne yapacaz dedim. Kalkıp buraya geleceksin dedi. 400 TL ücret karşılığı bana bir muska verecekmiş. Gelde bu hoca dediğimiz insanlara inan. Son olarak Kırşehir Kaman da bir hoca var. Oraya gitttim. Hocamdan allah razı olsun. Ne para istedi ne de bir şey. Bana okudu duayı yazdı. Bir muska haline getirdi şu an boynumda taşıyorum.

 72. peri padişahının kızıyla nasıl evlenebilirim ? Yardımcı olabilecek var mı Notumu İleti versin bir zahmet çok memun kalırım

 73. Küçükken uykumdan hep çığlık atarak uyanırdım sonra bi hoca bana muska yazdı 1 hafta falan rahat uyudum sonra uyurken o muskanın boynumdan benden habersiz alındığını gördüm ondam sonra benle pek ugrasmazlar eğer korkuyosanız felak nas fatiha sürelerini okuyun ve unutmayınki onlar bizden değil biz onlardan üstünüz kuran dada geçtiği gibi yaratilanlardan en mükemmeli insanogludur onlar akıl ilim sahibidir buyuruyor ben gözümle gördüm nas suresi okudum ve allahuekber deyip üzerine ufledigimde kayboldu ve yine ruyama girdiler ruyamda nas suresini okudugumda yanarak kaybolduklarını gördüm unutmayin allah her daim bizimledir siz sadece ona sığının ve iman edin

 74. Ben son birkaç aydır çok tembel oldum. Çok sinirliyim. Canımdan çok sevdiğim horozlarımı vahşi bi şekilde öldürmeye başladım. Kendime geldiğim zaman iş işten geçmiş oluyor. Karanlık yerlerden geçerken dua okuyamıyorum dilim tutuluyor. Geceleri korkunç rüyalar görüyorum.

 75. Benim yaklaşık 15 senedir karabasan olayı var kimse bana rem felç hikayesini anlatmasın 15 senedir karabasanla yaşıyorum bazen uyumak istesiğimde gelip gelmeyeceğini hissedebiliyorum bazen de uyku gorduğum sırasında yakalıyor beni karabasanı da görmedim değil farklı hocalara gittim 4.5 tane muska yaptırdım ama hala devam ediyor bir keresinde musallat olmuştum sürekli beni uyandırıp kaçıyorlardı sanki benimle oynamak istiyorlardı ama aralarında biri vardı sanırım onu kızdırdım çünkü o kişiden acaip sırtıyordum çok şey yaşadım hocalara anlattım gorduklerimi bana bunları kimseye anlatma dedi yardımcı bile olmadı pskilojo ye gittim bana sordukları tek şey “sence içinde başka biri mi var demeleri oldu” ilaçları kulllanıp biraz kendimi toparladım ama aradan 3 sene geçmesine rağmen gene karabasan olayı yaşamaya başladım uykuda iken başka dil konuşuyor muşum bağırarak annem söyledi bunu bana şuan 37 yaşındayım bırakın birtane bile kız arkadaşım yok hayattan iyice soğudum babam yatalak olmasa kendimi yakardım bana yardımcı olabilcek biri varmı ciddi ciddi…

 76. Arkadaşlar öncelikle sunu belirtmek istiyorum herkesin düşüncesi kendisine saygı duyuyorum fakat söyle bir gerçek var şuan ki toplumumuzda içki su gibi içiliyor zina desen adını ask koyup barlardan çıkmıyorlar kuran okumayı bırak gusul abdestını almadan cenabet gezen gençlerimiz var cinler en çok namaz kılmayan ve dua okumayan beyni zayıf nefsine zulmeden bos ıslerle ugrasan insanlara gelir bunu unutmayın

 77. Slmlar ben evlenmeden önce çok uğraşıyorlard hergece davullarla uykudan uyanırdım bazen düpün sesiyle gecenin 2 sinde Demir kapıları çarpa çarpa onun sesleriyle uyandırırlardı ne bileyim özellikle annemin sesiyle çok seslenirlerdi sonra zaman geçtikçe farklı boyutlar girdi çok afedersiniz cinsel anlamda gelmeye başladı sarılmalar ellemeler falan artık iyice rahatsız olmaya başladım 2 tane hocaya gittim 2 Side baştan 3 tane musallat olduğunu fakat 2 sinin gidip 1 tane kaldığını ve omunda evlenmezsem bana tamamiyle sahipleneceğini söylediler Allahtan sevgilim vardıda kısa süre sonra evlendik okudum sürekli muskalarla gezdim ne bileyim rabbime sığındım

 78. Yanlıs bi arkadaşıma musallat oldu olmaz öyle birşey tam 6 saat uğraştık çocuğu kendine getirene kadar sonra hocaya götürdüler uğrama olmuş ve eski sevgilisi de birşeyler yaptırmış doktorda çok ağır depresyon hapları vermişti şimdilik iyi ama ben böyle olayı birebir arkadaşta da yaşadımya ne bileyim allah kimseye yaşatmasın

 79. Ben uzun zamandır sıkıntılar yaşıyorum son olarak geçenlerde rüyamda inliyormuşum sesime eşim uyanmış gözümü bi açtım bana bakıyor aynı anda o da rüyasında beni görüyormuş bi bakmış yatakta yokum koridora gitmiş ben orda ayaktayım beni kucaklayıp götürmeye çalışmış gücü tiyetmemiş sonra euzu besmele çekince hafiflemişim beni alıp yatağa götürmüş o an ikimizde uyandık ben ne rüya gördüğümü hatırlamıyorum ama eşim o an orda üç harflinin varlığını hissetmiş bir gün öncede ben rüyam da üçharfliyi insan suretinde gördüm o benden ben ondan korkuyordum devamlı euzu besmele ve nas felak okuyordum o yerde ben ayaktaydım varmı bende musallat ?

 80. Selamun aleykum bendede aşırı derecede korku mide ve karın ağrısı var bir yere gidiyim yada biri gelsin karnım veya midem başlıyo aynı zamanda titreme korkuda oluyo sebebi nedir zaten evlilik ve kismet işlerim tamamen bitik sanki gorunmezim

  1. durumunuz hakkında yardımcı olalım inşaallah
   mail adresinizi yazarsanız veya bana mail atarsanız daha sağlıklı olacaktır

 81. Benim kuzenlerim le babaannemlerin yanina koye gittik bizim eskiev ve yeni ev birbirine bitişik evden eve geçilio sonra onlar eski evde yaticaz dediler yatmislar sabah anlattilar eski evin alt katindan sanki biri merdivenden cikiyomus gibi gicirtilar geliomus durmadan takirtilar falan geliomus taş lari bir birine vuruyolarmiş işte o gecede ablam benim yan odada yatio onada kapiyi tiklatmislar sonra uykulu bali ile bisey gozune isik tutmus ama bana hic bisey olmadi ben gece 1 elham 3 gulhu 2 nas 2 felak 2 ayetel kursu okuyorum bana hic boyle olay olmadi oncende 1 2 sene once buna benzer olay olmustu sizce musallat mi oldular yoksa korkutma amaçlimi??

 82. Merhaba ben kucuklugumde uyurgezermisim. Annem anahtari nereye saklarsa saklasin ben bulup kapiyi acar binada gezermisim. Beni hep bodrum katta merdiven altinda bulurlarmis. Sonralari ruyalarimda hep biseylerden kacmaya calisiyordum her bir adimimi bir saate ancak atarak kacmaya calisiyordum. Fatiha suresi ve ayetl kursi dualari kendini okuyordu ve ben hizlanmaya basliyordum. Buna ellerim kanli uyanmaya baslayarak evam ettirdim. Burnumu kanatiyordum geceleri. Her sabah ellerimi kanli buluyorum. Sonralari bana esim gibi ve annem gibi gorunmeye basladi. Annem gercekte salondan hic cikmamisken ben odamda onunla konusuyordum. Anneme az once konustuklarimizo soruyordum ve o hicbirsey bilmiyordu. Esim baska sehirde olmasina ragmen ben yanimda goruyordum yatagimin basinda yanimda ayakta duruyordu. Ne zaman geldin sen diye soruyorum o da ben hep burdaydim diyodu. Sonra cok rahatsiz olmaya baslayinca annem kenzul ars duasini evimin heryerinde defalarca okudu evimin heryerini sirkeyle sildi biraz rahatladim. Sonra isten ciktim sehir degistirdim. Esimle bosandim yalnizyasamaya basladim. Islerim hep ters gitmeye basladi. Yeniden evlendim uc çocuğum oldu ama hep pamukipligindeyiz. Her hamileleigimde onlari duymaya basladim. 6 tane olduklarini biliyorum. Baskalari da grlmeye calisiyor ve onlari tartisirken duyuyirum altiyi bulduk bu kadari yeter filan diye. Bazan cok yorulmus biri gibi hizli nefes alan birini duyuyorum. Son bir yildir hergun hastayim. Çok halsuz ve bikkin hissediyorum. Annem babam beni disladi kardewlerimde yok artik. Kimse aramiyor beni. Bir tek esim var ve uc cocugum. Ibadet etmek istedigimde basim cok agriyor ve uyumak istiyorum. Bazan cuma gunleri filan ses kaza namaz kilacak olsam ya adetleniyorum ya da halden dusuyorum. Ibadet ettirmiyorlar. Artik yasama sebebimin ne oldugunu bilmiyorum. Bu gun uzerimdeki yorgan aciliyordu ve farkedip yorgani uzerime cektim ama bu kez de çocuklari rahatsiz etti oglum uyandi ve koltuga çıkıp yeniden uyumaya calisti. Bu son olay beni cok korkuttu cunki ben her duayi okuyup yatmistim. Yardim istiyorum

 83. 2 yaşında kızımı amca bana bakiyor, amca beni bırak demesiyle şüphelendik hocaya götürdük nazara gelmiş dedi, ne yapmamız gerekiyor

 84. Merhaba bende yardım istiyorum 25 yaşındayım ve bu bende küçüklükten beri var küçükken birilerinin varlığını hissederdim ve geceleri durmadan ağlardım zaman 5 yıl öncesine kadar böyleydi ama 5 yıldan sonra sara hastası gibi bayılmalar olmaya başladı ve uzun süreli oluyor ayildigimda bana denen şeyler bütün vücudun kasılıyor taş gibi oluyorsun derin derin nefes alıp veriyorsun ve tuhaf sesler cikariyorsun oluyor ve 5 6 saat kadar sürüyor bu bayılmalar en kısası 1 saat e yakın oldu bana bı yardımcı olursanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir